יום חמישי, 28 בספטמבר 2017

מסיבת גלידה

שלום לקוראותיי הנאמנות (וגם לקוראים אם הם קיימים)!

הפוסט הבא מוקדש באהבה לכל הסובלים מהחום, חובבי המתוק, ילידי הקיץ, אוהבי החופש הגדול, החגים וגם לחובבי השגרה שממש עכשיו בדרך לאיבוד עשתונות מוחלט.
את הפוסט הזה תכננתי לפרסם מזמן מזמן, אבל איך שכתבתי אותו - התחיל גשם. וחורף. וקר. וזה היה, אפעס, טיפה מגוחך...
אז הוא חיכה בסבלנות, הרבה סבלנות. למרבה הבושה - שנה שלמה...
אבל עכשיו הוא כאן - יומולדת גלידה שיצנן לכם את מה שנשאר מהקיץ!


בעיני מסיבה מוצלחת מורכבת משלושה דברים - משחקים כיפיים, עיצוב מגניב ואוכל קטן. כשמחברים את שלושת האלמנטים האלה לנושא של המסיבה (להלן - גלידה), מייצרים אפקט וואו בלי הרבה מאמץ ובלי להשתגע.

הרעיונות ברובם מפינטרסט, הביצוע שלי ושל קונדיטור הבית :)בגזרת המשחקים הלכנו על הקלאסיקות - לוח קליעה שאותו בניתי מקאפה עם חור שאליו אמורים לקלוע כדור. נעזרתי בוואשי טייפ סופר מתוק עם ציורים של גלידה, נייר קראפט לגביע ואת כדורי הגלידה צבעתי בדיו דיסטרס.


המשחק השני מעוצב די דומה, רק שכאן היו צריכים להצמיד את הדובדבן על הגלידה. השתמשתי בפונפון עם סקוץ' על בריסטול רגיל, ושוב, צבעתי בדיו דיסטרס.


העיצוב מבוסס על רעיונות מפינטרסט ועל קישוטים מוכנים שקניתי בטייגר (למי שלא מכיר - חנות לפריטים סופר מעוצבים במחירי מקס סטוק שאפשר למצוא כמעט בכל אירופה) ובעצם היו ההשראה למסיבת גלידה. 

גרלנדת גלידות - טייגר


כדורי כוורת (מאיביי כמובן) הפכו לגביעי גלידה בעזרת חרוטים שהכנו מנייר אריזה (קראפט).


האוטו גלידה המהמם מהבלוג הממש מומלץ Oh Happy Day


את העוגיות המקושטות ואת העוגה המושלמת הכין הקונדיטור הפרטי וה-הו כה מוכשר שלי שאת ההדרכות מצא בערוץ היוטיוב של ג'מה (את ההדרכה המושלמת לעוגיות אתם יכולים לראות כאן).כדי שלא ירעבו הכנו כריכונים וסלט

 


והרי ידוע שאין אין אין חגיגה בלי בלי בלי מקרונים, אז היו גם מקרונים...


אז זהו להפעם, 
גמר חתימה טובה ונתראה בקרוב ביום הולדת טרולים!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה