יום חמישי, 12 באפריל 2018

מחברת קלה לכלה

בזמן האחרון, לאור ריבוי החגיגות והאירועים, וכמות הציוד שאספתי במהלך השנים, יצא לי לתהות כמה נחמד היה אם הייתי מתחתנת עכשיו...
ברור שהיתה חתונה בסגנון DIY סקראפי הורס, אבל הארנק שלי... הממ... אולי היה קצת פחות מרוצה :)
שהלא בעצם למה לקנות במקסטוק בחמישה שקלים אם אפשר להכין את זה לגמרי לבד במאה שקל???

השבוע הגיעה לפתחי ההזדמנות להכין מחברת תכנון חתונה לכלה והחלטתי לחיות קצת דרך בת של חברים קרובים של המשפחה, שהודיעה בשבוע שעבר שהיא מתחתנת!

אז קודם כל, המון מזל טוב לשרוני ולכל המשפחה!

ועכשיו לקצת תמונות (כולל קישורים לחומרים) -
למחברת (שגודלה 8.5X5.5 אינץ') השתמשתי בסטאק די ישן, You & Me של Simple Stories.
צ'יפבורד מצופה נייר מדוגם לכריכה, בפנים נייר מדפסת רגיל שנחתך לגודל הרצוי, קארדסטוק מדוגם מהסטאק הנ"ל לחוצצים, ובין לבין קצת קארדסטוקים בצבעי בסיס (ונילה) ו-וולום, שלאחרונה ראיתי הרבה אצל יעל (קונדסונים) והתחשק לי גם :)לקישוטים השתמשתי במדבקות של הסטאק עצמו וגם במדבקות זהובות של לה-דה-דה (מכאן) וקצת נקודות דביקות.


מכיוון שהגודל של הטאב התאים ל-4 טאבים, בחרתי ב-אולם, שימלה, מוזמנים ושונות (מדבקות של יעל יניב), בהנחה שמקסימום לא יהיה אוכל...כרכתי את הכל יחד באמצעות ה-Bind-it-all ששלי, שסובל מבדידות קיצונית, ועל הכריכה הדבקתי חיתוך של המילה Love עם אבקת אמבוסינג שקופה, סתם כי זה מגניב :)


דבר אחרון - אני מתעכבת עם די המון דברים לאחרונה, אבל מי שביקשה הדרכה לפירמידות, שתדע לה שההדרכה כבר כתובה ועכשיו רק צריך לצלם אותה. בקרוב על מסך המחשב הקרוב לביתכן.

סופ"ש נפלא,
עדי

תגובה 1:

  1. עדי זה פשוט מהמם!! רעיון אדיר וממש שימושי.

    השבמחק